Број на оглас: 2919515
Објавен на: 15.08.2018, 10:38
1 / 1

Продавам плацеви во населба Бел камен (бараќи)

10 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
560 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам два плаца од 560m² и 530m². Плацевите се наоѓаат во населба Бел камен (бараќи) веднаш до куќите на улица 25ти мај со можност за приклучок на водовод и канализација и струја. Цена по договор. Тел. 076/376-138