Број на оглас: 2919447
Објавен на: 19.04.2019, 20:40
1 / 3

Se Prodava Fico

1.000 €
Марка:
Други
Година:
1986
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
85000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2017
Сила на моторот:
750 kw / 1020 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Tel. 076 460 319
Blaze