Број на оглас: 2919374
Објавен на: 06.06.2018, 16:38
1 / 4

Fiat Grande Punto

3.800 €
Марка:
Fiat
Модел:
Grande Punto
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Aluminski bandasi so gumi 8 kom
Servisiran vo Fiat 1200 eu
Zelen karton
Teknicki pregled i registracija posle 12 meseci
Uvezena licno od Sfajcarija
166000 km
Ksenon sfetla
Klimatronik
Pilot sedista
Tel 070241066