Број на оглас: 2919341
Објавен на: 14.04.2019, 13:38
1 / 11

Akita inu - So pedigre

1 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Акита ину кученца, eдно женско со педигре, кое се породи на 9 февруари и е спремно за вдомување. Купете си навреме кученце од расата Акита ину, и вашиот живот да биде поисполнет со среќни и исполнети моменти. Кученцето потекнува од одлични родители и истото го добивате со комплетна докумнтација, педигре и пасош, вакцинирано и прочистено. Родителите поседуваат одлична крвна линија и се оценети на повеќе изложби со највисоки оцени. На сликите се малото кутре, родителите и нивните педигрина :)

Тони - 075 606 338