Број на оглас: 2918967
Објавен на: 23.06.2018, 19:07
1 / 6

Ktm sx-f 250

2.700 €
Марка:
KTM
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
2010
Модел:
Ktm sx-f 250 2010

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Motorot nema mana. So mnogu oprema.