Број на оглас: 2918915
Објавен на: 14.06.2018, 13:05
1 / 4

НОВИ Rock полначи со 1, 2 или 4 усб порти

1 МКД
Xi
Станете Премиум член

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Полначи

Вид на оглас: Се продава


Продавам нови некористени Rock полначи за мобилни телефони

1 усб порт (5V / 1A) - 300 ден
2 усб порти (5V / 2.4A) - 450 ден
4 усб порти (5V / 4A) - 600 ден

Праќам по карго