Број на оглас: 2917686
Објавен на: 22.10.2018, 15:11
1 / 4

Stan Tetovo

30.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
65 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Запад
Адреса:
Tetovo

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat 2 stana vo blizina na Univerzitet Tetovo na sproti Ramstor . Edniot stan ima 65 m2 ima 3 sobi vo 2 kat e,cena 43000Euro. Vtoriot stan e vo 3 kat im 56 m2 i ima 2 sobi,cena 30000 Euro .Stanovite se kako na slikite,stanovite imaat imoten list ,legalizacija sve napraeno samo treba dogovor vo notar nisto drugo .Zgradata kade se naogat stanovite imaat parking ,lift ,hidrofor..
Kontakt TEL - 070378716
Samo Viber,Whatsapp -075811420
Cenite ne se fiksni !