Број на оглас: 2917629
Објавен на: 13.08.2018, 20:25
1 / 8

Golf 2

1.000 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1990
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Во многу добра состојба, серво волан, нов акумулатор (април 2018 година), алуминиумски банташи 14-ки, зафатнина на моторот 1600 cm³