Број на оглас: 2917567
Објавен на: 21.01.2019, 15:35
1 / 1

Prodavam plac

1 €
Квадратура:
400 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac za gradba na kuca vo naselba Deveana ( preku pat na benziskata pumpa Power petrol ( bivsa Tajm petrol )
tanebluz@yahoo.com
078 209 464