Број на оглас: 2917055
Објавен на: 18.06.2018, 11:01
1 / 8

Dizalica

900 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Вид на оглас: Се продава


Dizalicata e vo odlicna rabotna sostojba, mozi da se proba vo sekoe vreme.