Број на оглас: 2916975
Објавен на: 16.06.2018, 14:12
1 / 9

Citroen C4 2008 god 1.6 HDI 66kw

По Договор
Марка:
Citroen
Модел:
C4
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2018
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
AutoKing
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba, redovno servisirano,so kompletna ful oprema standardna za ovaa serija na vozila so realni kilometri. Enterier perfekten i i odlicno podvozje, bez skrieni mani.