Број на оглас: 2916702
Објавен на: 16.08.2018, 08:15
1 / 9

GOLF4 FUL-REGIS.

1.700 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GOLF4 1.4 16V 55KW
REGISTRIRAN
NE FARBAN
KLIMA
BORD KOPJUTER
CENTRALNA
HIDRULIKA
ABS
ARBAG