Број на оглас: 2916566
Објавен на: 19.06.2018, 13:00
1 / 10

se izdava luksuzno namesten stan

250 € Цената е фиксна
Број на соби:
1,5
Квадратура:
36 m²
Греење:
Централно
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Луксузен
Лифт:
Да
Година на градба:
2018
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Северозапад
Адреса:
Gen Mihajlo Apostolski 27-Porta Prolet

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava nov kompletno luksuzno opremen stan za eden ili dva studenti(studentki) ili bracen par,vednas vseliv bez dodatni vlozuvanja vo pokuknina!!!
Stanot se naoga vo centarot na gradot,vo najubavata zgrada vo gradot-Porta Prolet
Cenata e fiksna i Ve molam da ne se javuvate so predlozi za poniska cena od 250Evra!!!