Број на оглас: 2916312
Објавен на: 02.08.2020, 09:36
1 / 8

VW TOURAN 2.0 TDI 7 Sediste 2004

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW TURAN 2.0 TDI 100 KW
PROIZVODSTVO 2004 GODINA
POMINATI: 240.000KM MOZE PROVERKA
DONESENO OD SVAJCARIJA

SO FULL OPREMA:


KLIMA
ABS
SERVO
AIRBAG
XENON
KOZA
ELEKTRICNI STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
CENTRALNA BRAVA SO DALINSKI
SERVISNA KNISHKA
7 SEDISTE
4 NOVI GUMI
I MNOGU DRUGO...