Број на оглас: 2916297
Објавен на: 26.03.2019, 20:35
1 / 2

prodavam miselin 255/30/19 i 255/35/19 1+1

90 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Po edna guma imam od dvete..cena za parce..imam i edna nova 225/35/20..255/35/19 e prodadena.