Број на оглас: 2916217
Објавен на: 13.09.2018, 19:46
1 / 10

AUDI A4 2.0TDI 08

10.800 € 11.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


AUDI A4 2.0TDI 143ks 2008GOD NA REALNI 174.000km REGISTRACIJA DO 06.2019GOD. SO FUL OPREMA!!!
K&S AUTO
- MOZNI ZAMENI!!!! CENA 12.000eur