Број на оглас: 2916132
Објавен на: 28.09.2018, 08:08
1 / 10

Prodavam Opel Corsa C 1.3 CDTI

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Corsa c 1.3cdti 2006god.registrirana do 19.01.2019 redovno servisirana komplet nov akumulator, novi spirali, 2 para gumi, komandi na volan, podesuvanje na volan, podesuvanje na farovi, euro kuka i dr. pali vozi cena po dogovor...