Број на оглас: 2916125
Објавен на: 11.10.2018, 08:26
1 / 8

Prodavam ulysse eftino

По Договор Цената е фиксна 1.111.111 €
Марка:
Fiat
Модел:
Ulysse
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
94 kw / 128 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam ulysse ful oprema germanski pazar dva kluca koza tempomat navigacija abs esp arb elektricni retrovizori stakla zatemneti fabricki parking senzori dvoozonska klima zavesi kuka se ispravno 16-ki novi gumi bandazi aluminiumski registrirano za 8 patnici Samo kes ----------- bez zameni---------------