Број на оглас: 2916029
Објавен на: 20.06.2018, 13:28
1 / 2

Pila cirkular

260 € Цената не е фиксна 290 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Вид на оглас: Се продава


Trofazna pila za drvo