Број на оглас: 2915505
Објавен на: 26.02.2021, 17:51
1 / 12

APARTMANI LA STABE - KRUSEVO

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Издавам апартмани во Крушево со посебен влез, купатило, кабловска TV и парно загревање. Одлично место за одмор, спорт, рекреација и чист воздух.