Број на оглас: 2915498
Објавен на: 15.01.2019, 14:49
1 / 4

GOLF VW 5 1.9 tdi

4.500 € 4.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


full oprema komplet servis servisna kniska tocni km kako nov Registriran so zelen karton Novi zimski gumi so bandasi