Број на оглас: 2915404
Објавен на: 22.06.2018, 10:56
1 / 12

AUDI A4 AVANT 1.9 TDI 131ks MK TABLI 2003

По Договор Цената не е фиксна 4.499 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA AUDI A4 B6 AVANT

1.9TDI NAJDOBRIOT MOTOR OD VW NA SITE VREMINJA 131ks

KOLATA E 2003 god

LICHNO DONESENA OD GERMANIJA PRED 5 god.

SEKOGAS NA VREMENO ODRZUVANA AUDITO E BEZ NAJMAALA MANA.NEMA NIKAKVI MANI SO ZAMAEC TURBINA DIZNI PREDNICA.

FULL OPREMA

ZA POVEKE INFO NA TELEFON