Број на оглас: 2915400
Објавен на: 21.06.2018, 11:54
1 / 11

FIAT BRAVO 1.4/1.6/1.9JTD i 2.0HGT PUNTO 1 i 2

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


-Delovi za FIAT BRAVO 1.4/1.6/1.9JTD i 2.0HGT
-Delovi za FIAT PUNTO 1 1.1 I 1.2
-Delovi za FIAT PUNTO 2 1.2