Број на оглас: 2915300
Објавен на: 13.07.2020, 14:35
1 / 12

FIAT 500 DT.SPECIAL.

6.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


FIAT 500 DT.SPECIAL.
Kompresor so vozdusni kocnici.
Razboj so kuka.
Servo volan.
Vo ispravna sostojba.
Registiran.