Број на оглас: 2915232
Објавен на: 15.10.2018, 11:34
1 / 2

Kompresor za klima - Land Rover

5.200 МКД 6.500 МКД
Марка:
LandRover
Модел:
Freelander
Tип на делови:
Клима уреди

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Се продава компресор за клима за Ланд Ровер. Компресорот е изваден од хаварисана кола. Истиот е без никакво оштетување и потполно функционален.