Број на оглас: 2915182
Објавен на: 01.06.2020, 09:36

Se izdava stan vo kukja

1 €
Број на соби:
1
Квадратура:
16 m²
Греење:
Струја
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во куќа
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Vlado Kantardziev

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava soba vo kukja, lokacija blizu bolnicata. Cena po dogovor.
Za informacii 070543705 / 075338014