Број на оглас: 2915154
Објавен на: 20.06.2018, 12:13
1 / 6

MERCEDES A170 CDI

2.500 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 170
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES A170 CDI
2000 GOD REGISTRIRANO CELA GODINA
KLIMA , ABS-ESP , ELK STAKLA , CENTRALNO
CENA 2500 EVRA
TEL 071-666-320 & 071-888-343