Број на оглас: 2915150
Објавен на: 19.06.2018, 17:20
1 / 7

PEUGEOT 308 2.0 HDI PANORAMA

5.400 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
308
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


SE PRODAVA PEUGEOT 308 2.0HDI 100KW

MODEL 2008 CENA EXTRA NA LICE MESTO

SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA
*SENZOR ZA SVETLA
*SENZOR ZA BRISACI
*KLIMATRONIK DVOOZONSKA
*TEMPOMAT
*CRUISE CONTROL
*BI XENON
*PARK SENZORI NAPRED NAZAD
*GREJACI NA SEDISTA
*PANORAMA CROW
*KOMANDI NA VOLAN + MP3 CD RADIO
*2 KLUCA SO CENTRALNA BRAVA
*2 PARA GUMI ZIMNI LETNI

PRAVENI SE SITE GOLEMI SERVISI VO OVLASTEN SERVISER SET REBRAST KAIS SET LLAMELLA ULJE FILTRI SO FAKTURI I SERVISNA KNISKA PROVERKA VO BILO KOJ SERVIS.
*ZAMENA ISKLUCIVO SO PEUGEOT PARTNER CITROEN BERLINGO MERCEDES B CLASS 2005-2008