Број на оглас: 2915139
Објавен на: 20.07.2018, 09:29
1 / 5

PEUGEOT 206 £ 1 D

1.900 €
Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


reg... do 3 mart - 2019 god
mnogu mala potrosuvacka - ekonomicno -karoseriski super ---barajte me posle 2 - 7- 2018god