Број на оглас: 2914895
Објавен на: 06.09.2018, 23:21
1 / 1

msi lga 775 maticna

1.200 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Матични плочи

Вид на оглас: Се продава


lga775 msi 945gzm6 ver 5.0 i pentium 4 procesor
075 704 844