Број на оглас: 2914698
Објавен на: 14.10.2018, 13:54
1 / 1

Predni amortizeri za Citroen C2, C3

60 € Цената е фиксна
Марка:
Citroen
Модел:
C2, C3
Tип на делови:
Амортизација Амортизери

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam predni amortizeri, spirali, buferi i jabučici za letva za Citroën C2 i C3
Kontakt tel: 075/500-875 Pero