Број на оглас: 2914602
Објавен на: 31.03.2020, 20:10
1 / 12

MAZDA 6 Za samo 2150 evra

1.749 €
Марка:
Mazda
Модел:
6
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
89 kw / 121 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


M A Z D A 6
Klimatronik
Vebasto greanje
Napraven servis ulje, filtri, diskovi, plocki vo ovlasten servis
Imase mal udar odpozadi sto i se smeneti branikot i komplet gepek so staklo(treba dase isfarba)
Uvoz od Avstria
Moze da se carini vo MK EURO 4