Број на оглас: 2914517
Објавен на: 16.08.2018, 10:29
1 / 5

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MultiJet 2007g

3.300 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Grande Punto
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba mnogu mala potrosuvacka novu gumi hankook site plateni davacki do registracija poveke informacii 078 662 979