Број на оглас: 2914412
Објавен на: 20.07.2018, 09:43
1 / 4

opel astra 1.2 benzin - ekonomicna * registrirana ***

2.300 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


reg.8 - mart - 2019 god. ekonomicno super motorce - karoseriski mnogu stegnata - 078 - 408 - 486 ---