Број на оглас: 2914362
Објавен на: 22.09.2020, 12:06
1 / 4

Mesalica (mikser) za beton

По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Mesalica (mikser) za beton
075336274 / 070247068