Број на оглас: 2914355
Објавен на: 23.05.2019, 17:21
1 / 1

Niva vo Selo Banjica

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
5000 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva vo Selo Banjica / Veles
so povrshina od 5 dekari
blizu seloto , vednash do asfaltot
niz nivata tece reka

075 880445
075 880445
075 880445
075 880445
075 880445

Kire