Број на оглас: 2914311
Објавен на: 08.06.2018, 13:11
1 / 8

Pezo 405 so plin atest klima cena 400e

400 €
Марка:
Peugeot
Модел:
405
Година:
1995
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
30000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2017
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mal problem so motorot pali i isfra ulle od sipkata deygoto e ok klimata mu ladese odlicno