Број на оглас: 2914207
Објавен на: 11.12.2018, 00:32
1 / 7

Stara Kukja vo Bogomila

По Договор
Број на соби:
5
Квадратура:
110 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
1000 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1870
Година на реновирање:
2000
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Selo Bogomila

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kukja vo S Bogomila. Za informacii barajte Stevan na tel 071643638