Број на оглас: 2914149
Објавен на: 02.06.2018, 01:18

Se prodava stan vo Topaansko pole

70.000 €
Број на соби:
4
Квадратура:
97 m²
Греење:
Централно
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Година на градба:
1980
Година на реновирање:
2018
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Metodija Mitevski 8 1/2

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan vo Topaansko pole vo proces na renoviranje so nov ibercug i sprovedeno sopstveno parno. Komplet nova strujna i vodovodna instalacija. Cena po dogovor
Kontakt: 072 443 443