Број на оглас: 2914019
Објавен на: 13.01.2019, 02:56
1 / 12

Jeep Grand Cherokee 2.7 CDi

4.700 € Цената не е фиксна
Марка:
Jeep
Модел:
Grand Cherokee
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Jeep Grand Cherokee (Laredo)
Odlicno vozilo full oprema elektricni prozori elektrika na retrovizori komandi na volan Avtomatik
120kw 163ks Mercedesov motor
VREDI DA SE VIDI
Kontakt tel 070-257-373 Dragi