Број на оглас: 2913919
Објавен на: 11.10.2018, 21:10
1 / 12

Mesalica mesalki za beton PROFESIONALNI

1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Doneseni od italia
Cvrsti kvalitetni profesionalni
Ekstra mesalki
3komada
Doneseni od italia
300=250=,LITRI
I edna malecka mesalka
Za domasni potrebi..