Број на оглас: 2913712
Објавен на: 28.08.2018, 14:31
1 / 6

Citroen zx 19 obicen dizel so ful oprema cena 799e

69 €
Марка:
Citroen
Модел:
ZX
Година:
1995
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Klima el stakla servo centralno dpbri gumi