Број на оглас: 2913696
Објавен на: 17.08.2018, 11:23
1 / 12

IZDAVAM DVA APRTMANI VO OHRID

350 МКД
Број на соби:
4
Квадратура:
120 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Соларна енергија
Дворна површина:
200 m²
Тип на домот:
Половина куќа
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2000
Година на реновирање:
2014
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
3 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
OHRID
jagoda
BEKIR ALIRIZA 96
Охрид
Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


IZDAVAM DVA APRTMANI VO OHRID, KOMPLET OPREMENI, SO KUJNA DVE KUPATILA, TERASI DVORNO MESTO INTERNET, PARKING PET MINUTI PE[KI DO CENTAR