Број на оглас: 2913608
Објавен на: 20.06.2018, 13:00
1 / 10

Се продава Opel Astra

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2018
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


88KW
120 коњски сили
Произведена 2005
Кожен ентериер
6 степен мењач
Од опрема фул
Цена по договор