Број на оглас: 2913396
Објавен на: 10.09.2018, 19:58
1 / 6

Baraka extraa

1.000 € Цената не е фиксна 1.250 €

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Вид на оглас: Се продава


Se prodava baraka pogodna za sekakov vid dejnosti....12 kvadrati 078 401 023 lice za kontakt Branko