Број на оглас: 2913395
Објавен на: 06.01.2019, 20:52
1 / 9

Prodavam patnicko vozilo Citroen C8

2.600 € Цената е фиксна
Марка:
Citroen
Модел:
C8
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2018
Сила на моторот:
79 kw / 107 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e so ful dodatna oprema i e bez nikakvi mani,lice za kontakt Koljo 077 743 023