Број на оглас: 2913272
Објавен на: 14.08.2018, 01:23
1 / 7

Canon 50mm 1.8 II

100 €
Резолуција:
Од 20 Мегапиксели
Марка:
Canon

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nov nekoristen Canon 50mm 1.8 II komplet so kutija i se kako sto e kupen.

Moze I zamena za dobar tripod