Број на оглас: 2913144
Објавен на: 16.06.2018, 14:15
1 / 5

Iznajmuvame Dvosoben Stan

1.200 МКД Цената не е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
50 m²
Греење:
Струја
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2012
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Североисток
Адреса:
Dimitar Vlahov 57A

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Iznajmuvame nov i luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na Ohrid vednas do Opstinata Ohrid.
Stanot e kategoriziran i kompletno opremen za boravak 5 osobi.
Dnevni boravak, Spalna soba so francuski i edinacen lezaj, Balkon, kupatilo so tus kabina i ves masina, Kujna, Trpezarija, kablovska televizija, besplaten inernet WiFi, Klima i bespaten parking so Cip karaicka.
Cena po dogovor od 20e do 50e vo zavisnost od periodot na koristenje i brojot na gosti.
Informaciji na tel. 075665426 i 076501103