Број на оглас: 2913042
Објавен на: 10.09.2018, 20:00
1 / 7

KIA Sorento 2.5 CRDI 2005

5.700 € Цената не е фиксна
Марка:
Kia
Модел:
Sorento
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Kia Sorento 2005 година.
- Регистрирана цела година,
- Дизел мотор 2.5 CRDI - 140 коња,
- Погон - Exclusive 4x4 spori I brzi
- Ел. стакла (затемнети),
- Ел. ретровизори,
- Греачи на седишта,
- Климатроник,

- Колата е во перфектна сосотојба без ниедна мана.
- Сервисирана е со комплетен сервис во Мај 2018 година.
- Може да се види и проба во секое време