Број на оглас: 2912282
Објавен на: 01.04.2020, 09:11
1 / 3

Lavazza nov kafemat na kaspuli za espreso

60 €

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Вид на оглас: Се продава


Kapsula kompatibilna 14den
Ima 5 vrsti
Kontakt 078 298 265